Akcja ,,Zajączek" wolontariuszy z Koła ,,Wolontariat na wesoło" trwa do końca tego tygodnia. Już wkrótce pensjonariusze ZOL-u i hospicjum otrzymają te miłe upominki :))
Kategoria: Aktualności
Turniej Debat Oksfordzkich w XXI LO
Turniej Debat Oksfordzkich w XXI LO
Już 16 kwietnia w naszym liceum odbędzie się Turniej Debat Oksfordzkich zrzeszający osiem łódzkich liceów. Drużyny z I LO, III LO, XII LO, XXI LO, XXVI LO, XXIX LO, PLOPŁ i PLOUŁ zmierzą się między sobą w merytorycznych dyskusjach na gorące tematy. Już nie możemy się doczekać!
W dn. 08.04 uczniowie kl. 4d, 4b i 3b uczestniczyli w zajęciach laboratoryjnych w Centrum Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi nt. „Badanie właściwości i oznaczanie substancji przeciwbólowych".
Drzwi otwarte w 21LO
Drzwi otwarte w 21LO
Tak było w sobotę 5 kwietnia! Zobacz galerię zdjęć i filmik :))
48. Olimpiada Języka Niemieckiego
48. Olimpiada Języka Niemieckiego
Miło nam poinformować, że Alexander Łamacz z klasy 3d został laureatem 48. Olimpiady Języka Niemieckiego. Serdecznie gratulujemy!!!
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
Z radością informujemy, że Ania Wieczorkowska z klasy 3a zł została laureatką Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. Aniu, gratulujemy sukcesu!
Lekcja otwarta w 21LO
Lekcja otwarta w 21LO
W piątek 28 marca, odbyła się nietypowa lekcja matematyki połączona z nauką języka francuskiego. Uczniowie mieli możliwość poznania słownictwa związanego z architekturą gotyku, a w ramach matematyki konstruowali gotyckie okna i maswerki. Oto, krótka relacja z zajęć. Autor: Jakub Stelmaszczyka z klasy 3D. Dziękujemy!
Drzwi otwarte w 21LO - WAŻNE!!
Drzwi otwarte w 21LO - WAŻNE!!
Ze względu na obowiązujący drugi stopień alarmowy BRAVO, każda osoba wchodząca do budynku szkoły 5 kwietnia 2025 r. będzie proszona o wpisanie się na listę. Lista będzie przechowywana do zakończenia roku szkolnego (27 czerwca 2025 r.).
Drzwi otwarte w 21LO!
Drzwi otwarte w 21LO!
Już w sobotę drzwi otwarte! Zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy :))
28 marca 2025 odbyło się oficjalne rozpoczęcie VIII edycji projektu KUMPEL organizowanego przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi. W tym roku naszą szkołę reprezentuje Aleksandra Fuks z klasy 3b, która razem z Roksaną Ciesielską z XXVI LO w Łodzi są w zespole zielonym. Powodzenia!
